İstanbul Büyükşehir ve İlçe Belediye Zabıta Teşkilatları Moral ve Motivasyon Yemeğinde Buluştu


İstanbul Büyükşehir ve İlçe Belediye Zabıta Teşkilatları Moral ve Motivasyon Yemeğinde Buluştu

 

Belediye Zabıtasının 193. kuruluş yıl dönümü münasebeti ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı İbrahim Köse’nin riyasetinde düzenlenen Büyükşehir ve ilçe belediye zabıta yöneticileri ile personellerinin katıldığı Geleneksel Zabıta Yemeği, 3 Eylül Salı akşamı 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi’nde gerçekleşti.

İstanbul’daki Büyükşehir ve ilçe zabıta teşkilatları arasındaki dayanışmayı güçlendirmek, birlik ve beraberliği sağlamak, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla gerçekleştirilen yemeğe İBB Zabıta Daire Başkanı İbrahim Köse, ilçe belediye zabıta müdürleri ve zabıta personelleri katıldı.

“DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR İÇİN”

Protokol konuşmalarını yapan İBB Zabıta Daire Başkanı İbrahim Köse; “İstanbul Zabıtası olarak, nüfusu 15 milyonu aşmış bir mega kentin; düzeni, sağlığı ve huzurunu sağlamak gibi son derece önemli görevlerin sorumluluğunu taşımaktayız. Çağımızın gereği teknolojik imkanlardan yararlanarak kurmuş olduğumuz akıllı çalışma düzenleri, faaliyete geçirdiğimiz yeni projeler ve fedakârca çalışan personelimiz ile büyük işler başarıyor, zorlukların üstesinden geliyoruz. Belediye Zabıtası, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kentte yer alan diğer kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliği halinde, yasalarla verilen yetkiler dahilinde, daha yaşanabilir bir şehir için kusursuz çalışmalarına hız kesmeden devam edecektir” dedi.

İstanbul halkına en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti ile teşkilatta görev yapmış ve emekli olmuş Büyükşehir ve ilçe zabıta personellerine teşekkür plaketleri takdim edildi.  Akabinde İBB Zabıta Daire Başkanlığı personellerinden ses sanatçıları Ömer Bayraktar ve Serkan Karaahmet’in sahneye çıkmaları ile birlikte renkli dakikalar yaşandı. Zabıta personelleri, yoğun çalışma temposunun stresini atarak moral depoladı.Diğer Haberler